Mirsa publikon një foto të ëmbël me fëmijët, shikoni sa janë rritur

0
209

Ajo ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri për të gjithë fansat e saj

Megjithatë, këngët e saj vazhdojnë të mbesin gjatë në kujtesën e fansave të saj, transmeton Gazeta Express.
Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Mirsa Kërqeli e cila ka kohë që gjithë përkushtimin e saj e ka për bashkëshortin dhe dy fëmijët. Këngëtarja e hitit “Djaloshi im”, së fundmi në llogarinë e saj në Instastory ka postuar dy fotografi shumë të ëmbla me djalin e saj Tiarin dhe vajzën e vogël Anën.
Sigurisht fansat e saj gjithmonë janë në pritje të rikthimit të saj në skenë.