Mimoza Shkodra me moshe me madhore se Seldi Qalliu?

0
794

Mbrëmë Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu kurorëzuan lidhjen e tyre me fejesë.

Ata përmes fotove që kanë postuar në rrjetet sociale shihet se janë të lumtur me njëri tjetrin.

Edhe pse u diskutua dieferenca në moshë që kanë, çiftit nuk i bën përshtypje.

Më poshtë mund të shihni se sa vite diferencë kanë Mimoza dhe Seldi.