Mimoza Mustafa nuk plaket fare, ju mahnitë në imazhin e fundit

0
582

Ndonëse nuk është edhe shumë aktive në projektet muzikore, këngëtarja Mimoza Mustafa është pothuajse shpesh pjesë e mediave rozë.

Mbetet ndër artistet më të pëlqyera dhe më të dashura për publikun shqiptar, e cila edhe siç duket është duke u përgatitur për xhirimet e festave të fundvitit.

Ajo vazhdon të jetë aktive edhe për ndjekësit e saj ku edhe patjetër që shpërndan imazhe nga më të ndryshmet.

E në imazhin e fundit, edhe pse ka 42 vjeç ajo duket shumë e re dhe mjaft elegante.

Për këngëtaren Mustafa, vitet janë thjesht numër e të cilët nuk vlejnë fare.