Mihrije Braha merr urimin më interesant për ditëlindje, ja nga kush

0
371

Është këngëtarja e cila pavarësisht moshës, lë nën hije shumë femra të estradës me bukurinë që e karakterizon, shkruan Kosovarja.

Me linja mahnitëse dhe pamje shumë rinore, koha sikur ka ndaluar për të.
Ajo dje ka festuar ditëlindjen , ndërkaq djali i saj i bëri një befasi me aktorët më të përmendur në vendin tonë.

Në videot më poshtë, ata i këndojnë asaj një këngë, natyrisht me tematikë humoristike në zhanrin e toskërishtes.Kujtojmë se këngëtarja është një shembull për të gjitha femrat për mënyrën se si femra duhet të mbajë veten duke mos i numëruar vitet./Kosovarja/