Messi kalon Barçën në epërsi ndaj Levantes (Video)

0
224

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Levantes me rezultat 1-0 në La Liga.

Goli erdhi nga Lionel Messi në minutën e 12-të, kjo pas një asistimi nga Jordi Alba.

Duket se do të jetë një fitore e thellë e vendasve pasi menjëherë pas golit rast të mirë ishte dhe Luis Suarez.

Ky ishte goli i 16-të sezonal i Messit në kampionatin elitar spanjoll. /Telegrafi/

Goal!! Messi Follow @the.coutinho for more

A post shared by coutinho . (@the.coutinho) on