‘Më pickoni ju lutem’, Dua Lipa bën ëndrrën e saj realitet

0
187

Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe mbas sukseseve të njëpasnjëshme këngëtarja me origjinë shqiptare që i bën të gjithë shqiptarët krenar anembanë botës, Dua Lipa të jetë në kopertinën e parë të revistës prestigjoze, që shiten me miliona kopje ‘Vogue’.

Në postimin e bërë nga këngëtarja në Instagram tregon se më në fund ëndërra e saj është bërë realitet dhe u ka kërkuar të gjithëve ta pickojnë, pasi nuk e beson që është një realitet.

Si gjithmonë dhe këtë herë këngëtarja shkëlqen me fustanin e bardhë më pupla që mban veshur.

Revista pritet që të dalë në muajin janar.