Me këtë torte interesante dhe dhurata të shtrenjta, Albatriti e uron Meritën për ditëlindje

0
2512

Nëna e këngëtares Merita Spahiur sot ka ditëlindjen.

Me rastin e kësaj dite të veçantë asaj i kanë bërë një surprizë të këndshme vajza me nipin dhe mbesat, shkruan lajmi.net

Momente nga festa kanë ndarë Merita poashtu edhe Albatriti e në fotot e publikuara shihet një tortë e bukur në formë të lules të cilës i kanë bashkangjitur edhe një orë.