Mbulohen Genta Ismajli dhe Shkurte Gashi, ja si po iu rri shamia (Foto)

0
313

Jane dy këngëtare në zhanre te ndryshme të muzikës, por kjo diferencë nuk iu pengon që të kenë një miqësi te përbashkët, përcjell ORAinfo.
Kur ato bëhen bashkë nuk mungojnë edhe shumë aventura të çmendura. Zakinisht janë mbrëmjet muzikore ato që i bëjnë bashkë dy këngëtaret që në raste kanë të përbashkëta edhe performancat e tyre. Me një foto gjatë udhëtimit të tyre ato kanë befasuar fansat e tyre.
Me shamia mbi kokë kanë bërë konfuz të gjithë ata që i panë se nëse janë mbuluar në të vërtetë.
Shihni foton