Marina Vjollca shkon pa MAKEUP në provat e spektaklit, ja si duket ajo (FOTO)

0
228

Ajo kujdeset shumë për paraqitjen e saj në natën e spektaklit. Moderatorja Marina Vjollca jep maksimumin që atë natë të shkëlqejë dhe ia arrin me ndihmën e një prej make up artistëve më të mirë, Arbër Bytyçi.
Por nëse e shihni një ditë në prova, Marina shfaqet aq e thjeshtë sa nuk do ta njihnit që është ajo. Me flokët e kapur dhe një grim të lehtë, shumë ndryshe nga ai profesional dhe pa flokët ekstejnshën, moderatorja duket shumë natyrale.
Ajo madje nuk e ka problem të publikojë edhe foto nga provat, në Instagram.