Manchester United dridh Realin, ia rrëmben nga duart yllin e madh!

0
172

Manchester United është gati që ta ndalojë transferimin e Harry Kane te Real Madrid, sipas Manchester Evening News.

Ylli i Tottenham Hotspur është tejet i kërkuar pas formës fantastike nëpër të cilën po kalon në kohët e fundit, dhe Djajtë e Kuq kanë dalë si rivalët kryesorë në ofertën e mbretërve për anglezin.

Përpos Real Madridit dhe Manchester United-it, edhe Chelsea dhe Manchester City raportohet të jenë të interesuara në transferimin e Kane.