Majlinda Zeka me fjalë emocionuese: Ti je i vetmi që më intereson!

0
211

Majlinda Zeka, po vazhdon të publikojë imazhe mjaft të vecanta, po me përshkrime paksa ngacmuese, shkruan Kosovarja. 

Padyshim, pjesë e pandashme e këtyre postimeve, është djali i saj dhe reperit Majk, Roani, të cilit i adreson dedikimet më të vecanta.

“Ti je i vetmi që ka rëndësi”, është përshkrimi i fundit që Majlinda i ka lënë fotos së fundit të publikuara përkrah Roanit të bukur.

E sigurisht, tendenca për të goditur me vëmendje edhe kësaj here, shihet qartë se nuk ka munguar.