Luciano Spalleti: Edhe nëna ime 80-vjeçare e di që kemi nevojë për një mbrojtës

0
171

Më shumë se një deklaratë interesante vjen nga Milani, më saktësisht nga trajneri Interit, Luciano Spalleti.

Skuadra italiane në pesë ndeshjet e fundit nuk di të fitojë dhe kjo ka bërë që të reagojë strategu.

Ai ka pohuar edhe njëherë se ka nevojë për një mbrojtës në qendër të mbrojtjes dhe këtë e di edhe nëna e tij 80-vjeçare.