Luana Vjollca dështon keq, çfarë i ka ndodhur kështu fytyrës së saj

0
207

Luana Vjollca shquhet për linjat trupore perfekte por jo edhe për pamjen e saj.

Më së miri këtë e ka dëshmuar në imazhin e fundit e cila e ka tepruar me operacionet plastike ku kanë bërë të ngjasojnë me pamje jo edhe aq të mirë, e madje nuk dallohen edhe nga artistet e tjera.

Ndonëse, është tejet aktive në rrjete sociale ajo nuk lë foto pa u komentuar e pa marrë komente të shumta, por në këtë të fundit ajo duket tmerruese, ku shfaqet e ekzagjeruar në çdo pjesë të saj edhe pse është me grim.

Ndryshe, Luanën e shohim çdo të shtunë në emisionin ‘Shiko kush luan’ e cila ndez skenën me paraqitjen e zjarrtë të saj që padyshim sjellë edhe shumë befasi për publikun me lojëra dhe batuta të ndryshme.

Projektet muzikore i ka lënë më anash, të fundit e ka lansuar para disa muajve ‘Benzina’