Luana më e buzëqeshur se kurrë në ‘krahët’ e një mashkulli…Shikoni si duket…

0
425

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare Luana Vjollca, konsiderohet si njëra ndër femrat më atraktive të skenës sonë, transmeton ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shpeshta dhe të ndryshme.Sot ajo ka postuar një fotografi në të cilën shihet në shoqërinë e një mashkulli e ai është kolegu i saj Erion Ylli nga Top Channel.

Në foton në fjalë, Luana po duket shumë bukur dhe mbishkrimi që ajo ka bërë është “Family” apo “Familja”…/ORAinfo/