Luana braktis Shqipërinë në prag të festave : Çfarë po kurdis moderatorja?

0
290

Ata që ndjekin Luana Vjollcën në rrjtetet sociale, me siguri e kanë vënë re se përgjatë vitit të fundit, moderatorja e “Shiko kush luan” ka udhëtuar disa herë drejt Stambollit në Turqi.Për herë të fundit ajo ndodhej aty në gusht të këtij viti dhe mesa duket, është rikthyer në Stmaboll ditën e djeshme.Të paktën kështu ka lënë të kuptohet Luana e cila ka postuar një foto ku tregon atmosferën festive në një lokal në qytetin turk.“Ndjesia e fundvitit.”-ka shkruar ajo në përshkrimine fotos. Udhëtimet e Luanës drejt Stambollit po bëhen gjithnjë e më të dyshimta, duke nxitur madje edhe zëra që moderatorja mund të jetë duke zhvilluar aty ndonjë projekt të ri për të cilin ende nuk do të flasë. Të jetë e vërtetë vallë?