Lori Hoxha shfaqet plot stil

0
206

Modelja dhe trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, është shfaqur mjaft atraktive.

Bukuroshja gjithnjë shihet duke bërë një jetë luksoze dhe kësaj radhe ka mahnitur me dukjen e saj.

Ajo ka zgjedhur këpucë të bardha, xhaketë të zezë dhe ngjyrë të zezë në pjesën e poshtme, teksa kombinimin e përfundon me bluzë të bardhë dhe syze Tom Ford.

Dukja e saj është tejet e shtrenjtë si gjithnjë, ku Lori tregon shijen e saj.

tirana, dhjetor 2017

A post shared by Lori✨ (@lorihoxha) on

🕷

A post shared by Lori✨ (@lorihoxha) on

Ndryshe, Lori besohet se është single dhe nuk ka folur për jetën private.

Ajo është në rolin e producentes tash në Top Channel.

Një nga spektaklet e reja që ajo ka sjellë ka qenë Top Aëards me sukses shumë të madh.