Leonora e kalli mbrëmë ? (Video)

0
371

Është ndër femrat më të zonjat të estradës, e cila mahnitë me çdo paraqitje, shkruan Kosovarja.

Leonora Jakupi, është ndër këngëtaret më të përfolura, si për karrierë, ashtu edhe për privatësi.

Ajo çfarë bie në sy është edhe stili i saj, ku gjithmonë lë pa koment.

Me linja të bukura, e mbajtur, gjithmonë shkëlqen, madje edhe sonte në një aheng familjarë.

Në videon më poshtë do ta shihni sa bukur kërcen Leonora në ahengje, ku as në këtë rast nuk i mungon sharmi dhe elegance.