Ledri Vula tregon se sa i zoti është në ‘Kick-boks’ (Video)

0
322

Së fundmi, ai solli këngën e tij më të re “TTZ”, e cila u prit mirë nga publike, dhe ka arritur të shënojë shifra të larta klikimesh në kanalin YouTube.

Ledri njëherësh shquhet edhe për pamjen dhe fizikun e tij, me çka ka bërë për vete shumë femra.