La Shqipërinë për ShBA-në, nuk do ta besoni çfarë pune bën atje Bjordi i BB2

0
164

Bjordi Mezini ish konkurent i famshëm tek ‘Big Brother Albania 2’ i cili pas përfundimit të aventures së tij në këtë reality show u bë shumë i njohur  për publikun dhe ju përkushtua punës si aktor dhe regjisor.

Bjordi për shumë vite ka qënë aktivë në kinematografi duke qënë regjisor i disa prodhimeve gjithashtu ai ka  luajtur në serialin e njohur ‘Kokrrat’,

Por prej kohësh ai së bashku me të dashurën e tij janë larguar në SHBA.

Së fundmi ai është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instastory, duke zbuluar së çfarë bën me jetën e re.

Me se po merresh tani’ e pyesin fansat.

’Momentalisht po punoj një lokal; ka treguar Bjordi duke treguar se ka ndërmend të qëndrojë andej për gjithmonë.