Kylie Jenner me unazë në gishtin e martesës

0
162

Ylli televiziv Kylie Jenner aktualisht është duke shoqëruar të dashurin e saj në turne Travis Scot.

Në mbrëmjen e së shtunës ajo u fotografua nga paparacët teksa kthehej në hotelin Miami Beach, këto fotografi u komentuan shumë nga fansat e saj pasi thonë se ajo është fejuar.

Në gishtin saj të martesës shihet se ajo ka një unazë me diamante dhe për këtë ka lind dyshimi që ajo ka mundësi të jetë fejuar me të dashurin e saj Travis Scot.