Ky është shqiptari që përloti gjykatësin anglez, udhëtoi poshtë kamionit për djalin e sëmurë

0
371

Një shqiptar është vënë në pranga nga policia britanike pasi iu gjendën në banesën ku jetonte ilegalisht sasi të mëdha kanabis.

Sipas mediave angleze raportohet se ishte vetë shqiptari që lejoi policinë të hynte në shtëpi, ku u gjendën mbi 300 bimë kanabis të ngjeshura në dhomën e gjumit dhe në papafingo.

Kjo ngjarje ka ndodhur në Arbury Road në Angli.