Kush është kjo gazetare që po e “çmend” Adrian Gaxhën?

0
189

Mbrëmë në Shkup është mbajtur edicioni i parë i festivalit “Grand Prix”, festival ky që u vlerësuan artistët shkupjanë që kontribuojnë në fushën e artit dhe kulturës.

Këngëtari shqiptar nga Maqedonia Adrian Gaxha u vlerësua për kontributin e dhënë në sferën e muzikës. Ndërsa ai këtë lajm e ka bërë të ditur edhe përmes rrjetit të tij social Instagram.

Por këngëtari ka postuar edhe një fotografi, pjesë nga ky festival, ku shihet duke dhënë një intervistë për një televizion. Mirëpo në këtë fotografi më shumë se vet Adriani, shihen trupi atraktiv i një gazetareje që siç duket i ka pëlqyer edhe këngëtarit. /Indeksonline/