Kur Tuna e lë Tianin vetëm me babain, shikoni si e ‘torturon’ Patrisi atë!

0
188

Tuna dhe Patrisi qysh se u lidhën me njëri-tjetrin, përjetuan gëzimin më të madh të një çifti. U bënë prindër për herë të parë dhe këtë ndjenjë nuk rezistuan pa e shpërndarë edhe me miqtë dhe fansat e tyre.

Ata edhe tani po i mbajnë të informuar të gjithë ata që kanë të zgjuar kureshtjen për rritjen e djalit të tyre, përcjell ORAinfo.

Patrisi është ai që më shpesh se Tuna i ndanë momentet më të ëmbla të djalit të tij me të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale.

Ai ka publikuar disa video, ku i vogli i tyre ka filluar të mundohet për të mësuar të ecurit. Mirëpo, Patrisi si çdo baba tjetër, ishte spektator i mundimit të tij.

Me siguri që Tuna nuk do ta kishte lejuar këtë, por ajo e la Tianin të vetëm me babain e tij./ORAinfo/