Kur Morena Taraku provokon gjysmë e zhveshur (Foto)

0
469

Këtë e ka dëshmuar me publikimin e fundit në Instagram ku shihet e veshur veç me reçipeta dhe një rrjetë.

Bukuroshja zeshkane, modelja e cila së fundmi e ka sprovuar vetën edhe si këngëtare është shumë e dashur për publikun.

Andaj edhe në imazhet që publikon qofshin ato provokative apo jo pranon komente pozitive nga ta.