Kur Mehmet Kosova u zgjodh Mister, po shikoni sa e bukur ishte Missi që kishte në krah

0
352

Aci Hayat’ ishte seriali që ‘trazoi’ publikun kosovar me temtaiken dramatike që trajtoi, e që për këtë publik është ‘specialiteti’ i preferuar, përcjell ORAinfo.

Aktori i pashëm turk, më shumë preferohet nga femrat për pamjen që ka sesa që për aktrimin që bën ai.

Mirëpo, si shumica e aktorëve turkë, edhe Kenan, karrirën e filloi si model dhe mister për të kaluar më pas në fushën e aktrimit, ku pati suksesin më të madh.

Ai shumë i ri filloi të jetë pjesë e medieve dhe fotografitë nga ajo kohë e largët janë një kuriozitet për fansat e Kenanit.

I veshur në kostumin e misterit dhe në krah me një Miss të bukur e joshëse, Kenan tregon se sa i pashëm ishte edhe në rininë e hershme të tij./ORAinfo/