Kur Engji iu bënë bajat disa kolegeve

0
463

«Kanagjegji» është kënga e saj më e famshme, por numëron edhe disa duete të suksesshme bashkë me të ëmën, Shyhreten, së cilës edhe i ka ngjarë mjaftë, shkruan «Kosovarja».
Engjellusha e ka gjetur tashmë vendin e vet në skenën muzikore dhe po e ruan me këngë e videoklipe të bukura.

Ajo kishte edhe disa paraqitje të suksesshme në programe të ndryshme të vitit të ri. Engji, u duk bukur kudo dhe njëjtë si e ëma e saj, edhe ajo dukej mjaftë e ëmbël, si sheqer, shkruan «Kosovarja».

Në një ndër fotot e fundit, Engji duket mrekullueshëm, konkurrencë e fortë për të gjitha këngëtaret e estradës.