Kujt nga Stupcat i ka humbur pasaporta? (FOTO)

0
262

Grupi i humorit Stupcat janë shumë të dashur dhe kërkuar nga publiku për humorin e tyre të veqantë.

Ata udhëtojnë edhe nëpër vende të tjera duke sjellë performancat para fansave jashtë Kosovës.

Por sot atyre u ka dalë një problem teksa po bënin udhëtimin e radhës.

Siq duket Mensurit i kahumbur pasaporta dhe Osmani bën thirrje që të lajmrohet se kush e gjenë atë.

«Ku e lash bre pasoshin???» ??
Kush e gjen pasaportën e @mensursafqiuofficial, pason shpërblimi, prej tij, jo prej neve ?. @vedatiofficial @malesiareisen›, ka shkruar aktori në murin e tij në Instagram./10minuta/