Kujt ia dedikon këtë mesazh emocionues Adelina

0
252

Adelina Tahiri është komentuar shumë si për jetën private por edhe shumë kritika ka marrë rreth vokalit që nuk përmbush kriteret për një këngëtare, shkruan Kosovarja.

Por ajo ka vazhduar me këmbëngulësi pavarësisht kritikave që janë drejtuar në emër të saj. Edhe për jetën private është etiketuar me disa emra meshkujsh por ajo ka mohuar gjithmonë këta zëra që kanë qarkulluar. Adelina në një emision ka treguar se është e dashuruar dhe ka personin e zemrës pranë vetës duke mos dhënë detaje të tjera. Ndërsa sa i përket raportit me familje ajo gjithmonë ka treguar një dashuri të pa fund për këtë pjesë të çmuar. Por edhe raporti shoqëror është mjaft i mirë i këngëtares.Me anë të këtyre imazheve ajo ka treguar një dashuri të pa fund për këtë vajzë që nuk ka treguar më saktë se çfarë janë në mes vete apo vetëm mike. Por e rëndësishme është raporti i tyre i mrekullueshëm. Kështu ajo nëpërmjet këtij mesazhi tregon sa e rëndësishme është kjo vajzë në jetën e Adelinës. «my alll !!! Urime ditelindjen , gjitha te mirat e kesaj bote…. e din se te dua pa fund !! E din qe cdo gje me e vogel nga ty me ben me te lumturen ne bot , ne momentet me te veshtira ne jet dhe me te mirat ne jet gjithmon i ndam bashk ! Mos harro te don Adelina Jote 🙂 edhe 100 te lumtura ashtu sic i meriton». /Kosovarja/