Kujt ia bëri bllok Baby G ?

0
424

Kompania ‘On Records’ kishte edhe dy artiste.

Bëhet fjalë për Baby G dhe Nikka, shkruan arbresh.info.

Për një kohë të shkurtër këtij label-i i’u larguan dy vajzat. Emisioni n’ZOOM kishte ftuar këngëtaren Nikka.

Ajo tregoi pse u largua nga ‘On Records’, dhe a ka pasur të njëjtin përfundim sikur Baby G.