Kthim në kohë, si dukeshin fëmijë reperët më të mirë shqiptarë

0
285

Sot janë ndër personat më me ndikim të skenës muzikore shqiptare.

Muzika rep që ata kultivojnë është nga më të pëlqyerat e publikut, duke bërë që të jenë të kërkuar edhe nga vetë estrada për bashkëpunime, transmeton Telegrafi.

Bëhet fjalë për  Gold Ag,  Ledri Vulën,   Noizyn, Gjikon, të cilët veçohen edhe për nga pamja dhe paraqitjet skenike.

Por, si dukeshin fëmijë disa nga yjet e repit shqiptarë mund të shikoni fotografitë në vazhdim.

 

LEDRI VULA

 

GOLD AG

NOIZY

MC KRESHA