KQZ-ja befason, ndërron rezultati edhe në Vushtrri

0
324

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka filluar publikimin e rezultateve për gjitha qytetet e vendit, shkruan Gazeta NewBorn.

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka filluar publikimin e rezultateve për gjitha qytetet e vendit, shkruan Gazeta NewBorn.

PDK-ja po prinë si e para, e pasuar nga LDK-ja ndryshe deri me tani siç ishte LVV-ja.

Në Vushtrri, do të kemi ballafaqimin në balotazh mes PDK-së dhe LDK-së, transmeton Gazeta NewBorn.