Kjo vajzë në foto sot është këngëtare dhe feston ditëlindjen

0
308

Një ditë shumë e veçantë për të.

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj sot po e feston ditëlindjen dhe që nga ndërrimi i datave, ajo ka marrë urime nga miqtë, familjarët dhe fansat e shumtë, shkruan lajmi.net

Për të, nuk kanë munguar as surprizat kryesisht nga fansat e saj.

Në Instastory Dhurata ka publikuar disa fotografi ku shihet se si fansat i kanë vënë në mure fotografitë e saj dhe shkrime ‘Happy Birthday’.

Dhurata këtë vit ditëlindjen e feston pas shumë sukseseve që ka në karrierën muzikore.

Për të urojmë edhe shumë vite tjera./Lajmi.net/