Kjo që i ndodhi e mërziti Dafinën!

0
326

Një artiste shqiptare e cila është rrugës për tu futur në tregun e huaj është edhe Dafina Zeqiri.

Tashmë ajo këto vitet e fundit po jeton në Amerikë ku edhe po angazhohet rreth muzikës, shkruan lajmi.net.

Edhe pse larg nga Kosova, Dafina kujdeset që përmes rrjeteve sociale të jetë vazhdimisht afër fansave të saj me postime për çdo gjë që bën.

Dje, asaj i kishte ndodhur diçka e papritur që e mërziti shumë, Dafinës i bie dhëmbi gjë që ndikoi që ajo të kishte edhe dhimbje.

Madje, këngëtarja e ka ruajtur dhëmbin dhe u ka treguar të gjithë fansave atë që i ndodhi Projekti i fundit nga Dafina është ‘Told Ya’ me të cilën këngë ka marrë mbi 1 milion shikime.