Kjo është motra sportiste e Remzie Osmanit

0
364

Ditëve të fundit lajmet rreth këngëtares Remzie Osmani nuk kanë të ndalur.

Vetë ylli i muzikës popullore ka vendosur të jetë më e hapur rreth jetës private, andaj edhe fokusimi i medias dhe publikut është më i madh, shkruan «Kosovarja». U zbuluan prindërit e saj, mbështetësit e karrierës, e tani ju njohim edhe me motrën e këngëtares sonë. Motra e Remzies ka studiuar për Edukatë Fizike dhe është tashmë punon si arsimtare e fizkulturës. Siç tregon edhe vetë, ishte Remzia ajo që e regjistroj në DIF, duke e ditur afinitetin e saj për sport, shkruan «Kosovarja».