Kjo është dhurata e ëndrrave për Bes Kallakun [FOTO]

0
199

Xhensila dhe Besi aktualisht po shijojnë jo vetëm dashurinë e tyre por edhe suksesin e këngës ‘Çelësi i zemrës’.

Ndërkohë aktori ka edhe një dashuri tjetër të madhe prej vitesh. Dashuria më e madhe për të është bukë me djathë dhe domate dhe ushqimet bio. Këtë Besi e ka treguar disa herë edhe me anë të disa postimeve të bëra në rrjetet e tij sociale. Ndërkohë ai sapo na prezantoi edhe makinën e ëndrrave. E çfarë mund të ishte tjetër veçse një makinë e mbuluar me produkte bio? ‘Makina e endrrave per 2018’, shkruan ai.