Kjo është aktorja me vetullat më të bukura

0
310

Aktorja dhe shkrimtarja britanike Lily Collins jo më kot mbulon faqet e para të shumë magazinave të njohura botërore.

28 vjeçarja, në rrjetet sociale nuk e ka askak problem të shfaqë foto natyrale dhe pa grim, madje mbështet bukurinë natyrale, por ajo që vërëhet më së shumti në fytyrën e saj janë vetullat.

Vetullat e trasha tash e një kohë po mbeten në top formë, duke synuar që të ktheht stili  klasik, shkruan GazetaIntro.

Për një kohë të gjatë Cara Delevingne ka mbajtur epitetin e vetullave më të bukrua por tashmë Lily si duket e ka zënë vendin e saj.

Rikujtojmë se Lily Collins është vajza e këngëtarit të famshëm Phill Collins.