Kjo bukuroshe e PDK-së, mori më së shumti vota në Prishtinë

0
363

Pas publikimit të rezultateve zyrtare të KQZ-së për asambleistë nëpër komuna, Florida Canolli e PDK-së del që është kandidatja më e votuar femër e kësaj partie në Prishtinë

Këtë e ka bërë të ditur edhe ajo përmes rrjetit social Facebook ku ka falënderuar të gjithë qytetarët që e kanë përkrahur dhe votuar shkruan Gazeta Blici

Ajo ka premtuar që do të përfaqësoj në mënyrën më të mirë të mundshme qytetarët e Prishtinës.

Ndryshe, Canolli ka marrë gjithsej 464 vota.