Kim vjen “shpërthyese” në setin e ri, i vë flakën rrjetit me pozat nga plazhi

0
176

Ajo e transformoi trupin e saj me stërvitje të përditshme, duke dokumentuar çdo moment në Instagram.

Dhe tani Kim Kardashian po tregon rezultatet e kësaj pune të vështirë, përmes fotografive të realizuara  në Bali, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Zeshkania dukej më seksi se kurrë më parë, në bikini dy-copëshe, derisa pozoi për fotosesionin e saj më të ri në rërë.

Gruaja e Kaye West, përmes këtyre imazheve e dëshmon se jo më kot është një ndër femrat më seksi në planet./BS