Kida arrin 1 milion ndjekës në Instagram

0
1547

Edhe Kida tashmë hyri në listën e shqiptarëve me 1 milion ndjekës në Instagram.

Fillimisht ishte Enca ajo që shumë shpejti arriti këtë numër, më pas Noizy, Ledri, Elvana, Dhurata, dhe të tjerë.

Këngëtarja u shpreh e lumtur dhe bëri një postim për t’i falënderuar të gjithë mbështetësit e saj.