Kështu u duk Zaimina në festën e fëmijës që po pret

0
180

Këngëtarja Zaimina Vasjari po pritet që të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo madje e ka zbuluar gjininë dhe emrin e foshnjës ndërsa në festën e organizuar për bebën që po pritet të vijë në jetë Zaimina ka shkëlqyer në të bardhë.

Në një foto të cilën ajo e ka publikuar në Instagram këngëtarja e njohur shihet me miket e saj të cilat sigurisht se ia kanë bërë akoma më të mirë festën.

Kujtojmë se Khloe është vajza që po e bën për herë të parë nënë Zaiminën e partneri i saj ka edhe fëmijë të tjerë.