Kështu nuk e keni parë kurrë vajzën e Shyhrete Behlulit, ja si shfaqet (Foto)

0
200

Engjëllusha shijon bukuritë zvicerane Ka disa vite që ka filluar të ndjek hapat e nënës, ku në videoklipe dhe mbrëmje muzikore paraqitet përkrah saj. Bëhet fjalë për vajzën e këngëtares Shyhrete Behlulit, Engjëllushën.

Së fundmi e vogla e familjes Salihu ka marr rrugë për në Zvicër, dhe teksa qëndron tek bukuritë zvicerane nuk kishte si mos të publikonte ndonjë fotografi nga atje, shkruan rtv21.

E veshur me xhinse, bluzë sportive dhe e buzëqeshur si një engjëll, Engjëllusha është shfaqur në Bahnhofstrasse, rrugë në qendër të Cyrihut. Ndryshe, për nder të festave të fundvitit, Engjëllusha ka publikuar këngën “Lutem edhe njëherë”.