Kështu duket Big Mama pa grim

0
200

Kohëve të fundit emri i Big Mamës ka qenë shumë i komentuar në media.
Kjo për faktin e rënies në peshë që ka pësuar dhe ndryshimeve të tjera drastike në pamjen e saj duke u shndërruar kështu në një femër super seksi, shkruan lajmi. E pavarësisht se kohëve të fundit jemi mësuar ta shohim të tillë Bigi nuk e ka aspak problem të dalë edhe pa grim.Në publikimin e disa imazheve në Instastory ajo ka ndarë me ndjekësit disa foto njërën prej të cilave mund ta shihni në vazhdim.