Kështu dukej para 15 viteve Remzie Osmani

0
266

Si duket këngëtarja ndihet nostalgjike për atë kohë, për atë pjesë, ajo nga arkivi I saj ka nxjerr një video ku ka qenë pjesë e programit festiv në njërin nga televizionet tona, shkruan Kosovarja.

Të themi të drejtën këngëtarja ka pësuar ndryshim që nga atëherë por në pozitivitet, sepse tani duket edhe më bukur. Ndoshta tani është edhe ngjyra e flokëve bionde që e tregon këngëtaren edhe më rrezatuese, më të ëmbël.
Këngët, zëri dhe çdo projekt muzikorë I saj pëlqehet shumë dhe veçohet. Janë këngë të shumta dhe të njohura që ndër vite ato vazhdojnë të dëgjohen nga të gjitha brezat.