Këngëtarja Adelina Tahiri humb njeriun më të afërt

0
257

Sot është një ditë zie për familjen e këngëtares Adelina Tahiri.

Në një foto të publikuar në Instastory Adelina ka shkruajtur:

‘Pushofsh në paqe  e dashur’ duke e shoqëruar foton me emoji engjëlli.

Burime për “Prive’ kanë mësuar se këngëtares i ka vdekur vajza e dajës.

Në këto ditë të vështira, i shprehim ngushëllime këngëtares dhe gjithë familjes.