Këngëtarin shqiptar Sinan Vllasaliun e bëjnë të ‘vdekur’, ky është reagimi i tij

0
203

Shpesh herë mediat bëhen shkak i shumë shqetësimeve në familje të ndryshme, duke shkaktuar panik. Disa kohë më parë qarkulloi lajmi i rremë se këngëtari i dashur, Sabri Fejzullahu kishte ndërruar jetë. E njëjta gjë ka ndodhur dhe me një artist tjetër. “Vdes Sinan Vllasaliu” është lajmi që Sinani ia ka nisur në ‘Viber’ vajzës së tij dhe me këtë lajm ai e paralajmëroi që të mos shqetësohej se nuk është gjë e vërtetë.

Madje, Sinani ka përdor edhe humor ku tha “Ishalla Zoti me qon ne gjenet hyhy”. Vajza e ka postuar këtë lajm n? ‘Instagram’ me shkrimin ‘Eh portalet’, duke shprehur zhgënjim.