Kënga e re e Ledrit dëgjohet edhe në Beograd (Video)

0
347

Hip hop superylli, Ledri Vula, po realizon dëgjueshmëri të madhe me këngën e tij të re.

“TTZ” është projekti i ri i Ledrit i cili po dëgjohet mjaft shumë në gjithë botën.

Ai po publikon video vazhdimisht nga vende të ndryshme në rajon e botë, dhe një prej tyre është edhe në Beograd.
Videon me shumë krenari e ka publikuar Ledri në InstaStory.

Ledri konsiderohet një prej tyjeve më të mëdha shqiptare muzikës hip hop.