Kemali e përqafon Nihanin për ta ngushëlluar në vdekjen e babait, po reagimi i burrit të saj iu shokon

0
291

Neslihan Atagul ka famë dhe të ardhura të mira financiare por ajo përjetoi një ngjarje të rëndë në familjen e saj

Ajo kohë më parë varrosi babain i cili vuante nga sëmundja një kohë të gjatë.

Në ceremoninë e varrimit pati edhe kolegë të shumtë të famshëm të aktorës të cilët erdhen për ngushëllime.

E në mesin e tyre ishte edhe ai me të cilin e ndau rolin kryesor në ‘Kara Sevda’, Burak Ozcivit.

Varrimi i të ndjerit nuk mund të ishte privat përderisa fama e bijës së tij ka kaluar edhe kufinjtë turk.
Aty ishin edhe mediat të cilat shkrepen fotografi në çastin kur ajo po përqafohej me Kemalin. Po ajo e cila u komentua ishte burri i Nihanit derisa shikonte Kemalin të ngushëllonte gruan e tij.

Kjo foto qarkulloi nëpër mediat turke për një kohë të gjatë./ORAinfo.