Kapet me kokainë, një i arrestuar në Gjakovë

0
357

Policia në Gjakovë ka arrestuar një të dyshuar pasi që tek i njëjti gjatë një kontrolle iu është gjet dhe konfiskuar 3 gramë substancë dyshuar narkotike e llojit kokainë.

Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Tirana’  mbrëmjen e djeshme ka njoftuar Policia.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje.