Kaluan mbrëmjen bashkë, modelja flet hapur për marrëdhënien me ish-të dashurin e Era Istrefit

0
362

Era Istrefi dhe menaxheri i njohur, Faton Shoshi pa dyshim ka qenë ndër dyshet më të përfolura të këtij viti. Por në media qarkulluan fjalë se tashmë ata nuk ishin më bashkë dhe pak ditë më parë vete Fatoni ka pranuar se ai nuk është më menaxher i Era Istrefit.

Së fundmi ai është parë shumë afer në një club në New York me shqiptaren seksi, Vildane Zeneli dhe këngëtaren, Anxhelina, shkruan intv.al. Por 3-shja janë pare sërish bashke dhe këtë here Vildane ka sqaruar njëherë e mirë marrëdhënien me Shoshin, duke thënë se kanë mbi 20 vite shoqëri bashkë, shkruan intv.al. Më në fund morëm një përgjigje pasi për pak dyshja do të quheshin si çifti më i ri i showbiz-it shqiptar pasi shiheshin shumë afër.