Juventus përgatit ofertën për yllin e Arsenalit

0
349

Juventus është duke e përgatitur një ofertë për yllin e Arsenalit, Hector Bellerin.

Tuttomercatoweb raporton se mbrojtësi i djathtë është prioritet i gjigantit italian dhe se kontaktet e para kanë janë bërë, transmeton Express.

Sipas mediumit italian Juventus ka nisur kontakte me përfaqësuesit e spanjollit për një transferim të mundshëm të tij te kampioni italian në janar për një shumë të madhe parash. /Express/